Preskočiť na obsah

TTH-ENDURO team Trenčianska Turná


logo tth

Občianske združenie TTH Enduro team Trenčianska Turná vzniklo 2. júla 2005 v Trenčianskej Turnej a vykazuje k roku 2007 23 členov. Hlavnou úlohou nášho združenia je rozvoj motokrosového, endurového a trialového športu medzi mládežou žijúcou nielen v našej obci.

Riaditeľstvo klubu tvoria: Vlastimil Poruban, Vladislav Klobušický, Milan Oros

motorkar

Vážnou prioritou TTH Enduro teamu je vybudovanie vlastnej motokrosovej trate s enduro a trialovou vložkou, ktorá bude slúžiť širokej verejnosti a hlavne mladých vyrastajúcich začiatočníkov, ktorý budú pod dohľadom našich skúsených jazdcov. Členovia klubu sa pravidelne zúčastňujú na rôznych podujatiach organizované Slovenskou motocyklovou federáciou kde zbierajú cenné skúsenosti tohto náročného športu. Zámerom do budúcnosti je usporiadanie pretekov, ktoré budú súčasťou majstrovstiev SR v terénnych motocyklových súťažiach enduro a cross country.


Motocyklový šport na Slovensku v posledných rokoch zažíva potešiteľný rozmach a v neposlednom rade k tomu prispeli  aj výsledky našich reprezentantov, ktorý zviditeľnili našu krajinu na medzinárodných pretekoch.  

 

JUNIOR CROSS 2012

Fotogaléria