Preskočiť na obsah

Centrum včasnej intervencie Trenčín, n.o. - špecializované sociálne poradenstvo

10.03.2022

Naše Centrum už možno poznáte. Od roku 2017 poskytujeme sociálnu službu VČASNEJ INTERVENCIE, ktorá je určená rodinám s dieťaťom so zdravotným znevýhodnením do 7 rokov veku.

Naše služby sme rozšírili, aby sme mohli pomáhať aj ostatným rodinám, ktoré majú člena so zdravotným znevýhodnením a poskytujeme ŠPECIALIZOVANÉ SOCIÁLNE PORADENSTVO.

Cieľom je, aby klienti dokázali fungovať vo svojom sociálnom prostredí, prostredí svojich vrstovníkov a dokázali prekonať sociálnu stigmatizáciu. Spolupracujeme s celou rodinou a snažíme sa pomôcť im ku kvalitnejšiemu každodennému životu, aby mohli čo najdlhšie zotrvať vo svojich domovoch a predchádzať ich umiestneniu do zariadení. Prispievame tiež k aktivizácii zdravotne znevýhodnených a podporujeme ich samostatnosť vo všetkých oblastiach, napr. pri hľadaní práce, spoločenských a voľnočasových aktivitách a pod.

 

Viac info nájdete na našej webovej stránke: www.cvitrencin.sk

Môžete nás kontaktovať telefonicky, mailom alebo prostredníctvom formuláru na našej webovej stránke https://cvitrencin.sk/hladam-pomoc-specializovane-poradenstvo/

Službu poskytujeme ambulantnou a terénnou formou. Je Vám k dispozícii Róbert Šujan a Martin Fritz na telefónnom čísle: +421 910 568 880.

Ak chcete vedieť viac, neváhajte nás kontaktovať :-)

specializovane-socialne-poradenstvo.pdf [PDF, 1,7 MB], vcasna-intervencia.pdf [PDF, 5,25 MB]